Google Photos

4.12.0.238088645

4.9

53

Google'dan resmi fotoğraf uygulaması

8.9M

Bu uygulamayı oyla

Photos, Google'ın resmi fotoğraf galerisidir, Jelly Bean'den bu yana destek görmemiş klasik galeri uygulamasının yerine getirilen bir uygulama. Orijinal versiyonunun aksine, bu yeni versiyonu (ki çoktan piyasaya sürüldü) özel olarak Google Plus ile birlikte çalışmıyor.

Photos uygulamasını kullanmak için Google Plus kullanmanız gerekmiyor, fakat isterseniz kullanabilirsiniz. Photos ile buluta sınırsız sayıda fotoğraf kaydedebilirsiniz (ancak videolar için sadece 16 MP ya da 1080p yükleyebilirsiniz) ve bölgesel olarak tüm resimlerinizi yönetebilirsiniz. Mevcut özelliği ile uygulama, fotoğrafları klasörlere ayırır fakat isterseniz onları elle tekrardan düzenleyebilirsiniz.

Uygulamanın bu versiyonundaki en büyük değişiklik ise ara yüzüdür. Sadece hoş görünmekle kalmaz aynı zamanda kullanımı da oldukça kolaydır. Örneğin, sadece ekrana dokunarak fotoğraf ön izlemesini büyültüp küçültebilirsiniz.

Google'dan önceki fotoğraf uygulamalarının üzerine Photos, ciddi bir gelişimdir. Resimlerinizle çalışırken kullanmanız için ilgi çekici ve faydalı araçlara sahiptir.
Gereksinimler

Android 4.0 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X